JAK PROSTE CZYNNOŚCI MOGĄ ZMIENIĆ TWOJE ŻYCIE.

21 PORANNYCH RYTUAŁÓW

Poznaj poranne rytuały osób, które już osiągnęły swoje Mistrzowskie Życie !
.

OTO NIEKTÓRE Z TAJEMNIC. DOWIEDZ SIE WIĘCEJ W DARMOWYM E-BOOKU.

Rozpoczynaj swoje poranki pełne energii, podniecenia i radości.

Rozpocznij swój dzień proaktywnie, dzięki naszej tajnej formule sukcesu.

Energia, którą dostaniesz podczas porannego rytuału, da ci pewność we wszystkim, co robisz.

Nigdy więcej presji, stresu i złego samopoczucia, ... przez cały dzień.

Odkryj, co naprawdę działa: te sposoby warunkują mistrzowskie życie. Dzięki temu możesz być najlepszą wersją siebie.

I wiele, wiele więcej ...

.

Przyłącz się doludzi sukcesu i przedsiębiorców. Którzy mają poranne rytuały wzmacniające które pomogły im wypracować swoje Mistrzowskie Życie

Tony Robbins

Tony Robbins

Tony Robbins nazywa swój wzmacniający poranny rytuał swoją „godziną władzy”. Choć czasami robi tylko „30 minut, aby się rozwijać” lub co najmniej „15 minut na spełnienie”. Tony twierdzi, że główny element jego trwałej energii i skupienia pochodzi z jego intensywnego i niezwykłego porannego rytuału.Choć

Richard Branson

Richard Branson

Richard Branson założyciel i prezes spółki Virgin, zawsze wstaje o 5:45. Nawet jeśli jest na wakacjach. W ten sposób znajduje czas na pływanie po wyspie lub kitesurfing, jeśli jest wietrznie. A następnie tenis, jeszcze przed śniadaniem, by potem z nową energią usiąść do projektów.

Benjamin Franklin

Benjamin Franklin

Benjamin Franklin, ojciec założyciel Stanów Zjednoczonych i współautor Deklaracji Niepodległości. Miał poranny rytuał budzenia się o 4 rano, co wymagało proaktywnego myślenia o tym, co osiągnie tego dnia. Zadawał sobie pytanie: „Co dobrego mam czynić dzisiaj?”

Projekt bez tytułu (4)

Steve Jobs

Założyciel Apple Computers. Spędzał poranki na ponownej ocenie pracy i celów. W swoim Przemówieniu na rozdaniu dyplomów, na Uniwersytecie Stanford, Jobs powiedział: „Codziennie przez ostatnie 33 lata, patrzę w lustro każdego ranka i zadaję sobie pytanie: Jeśli dzisiaj miałby być ostatni dzień mojego życia, to chciałbym robić to, co zamierzam dziś robić? Jeżeli przez wiele dni z rzędu odpowiedź brzmiała nie, wiedziałem że muszę coś zmienić.

Bill Gates

Bill Gates

Bill Gates, założyciel Microsoftu, rozpoczyna swój poranny rytuał, dbając o swoje ciało, spędzając godzinę na bieżni, jednocześnie karmiąc swój umysł, oglądając kursy z Teaching Company.

Przejmij kontrolę nad swoim dniem i proaktywnie Uczyń swoje życie Mistrzowskim Życiem!

Zdobądź teraz bezpłatny e-book z 21 porannymi rytuałami

.
MistrzowskieŻycie.pl Poleca Marcin Piszczygłowa
Przewiń do góry