Jeśli lubisz ludzi i często masz z nimi do czynienia, to projekt Mistrzowskie Życie jest dla Ciebie.

Kilka informacji O Nas

Mistrzowskie życie to społeczność, która swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje do promowania zdrowego stylu życia i niezależności finansowej.
Pomagamy tym, którzy chcą być zdrowi oraz chcą poprawić jakość swojego życia i finansów.

Skąd się wzięliśmy?
Działaliśmy w różnych projektach biznesowych.
Zdobyta w nich wiedza i doświadczenie spowodowały, że zdecydowaliśmy się stworzyć projekt na miarę naszych czasów.

Na czym się skupiamy?
Edukacja, Zdrowie  i Biznes to główne  kierunki naszego działania. Chcemy pomagać ludziom korzystać z dóbr natury, czerpać radość z życia.
Pragniemy budować trwałe wartości ze swoimi odbiorcami oraz parterami w rozwijaniu wspólnego projektu i platformy Mistrzowskie Życie.
Chcemy być najbardziej skuteczni i najbardziej wytrwali w stosowaniu nowoczesnych rozwiązań, w edukacji podnoszący kwalifikacje dzięki, którym osoby z nami współpracujące będą długofalowo czerpać korzyści.

Realizatorzy Projektu

Mistrzowskie Życie

Czaplejewicz

Zadbam, aby publikowane artykuły w Mistrzowskim Życiu zawierały merytoryczne treści, dające skuteczne rozwiązania. Zobowiązuję się również do pomocy każdemu partnerowi w realizacji podjętych zadań, aby zmienił swoje życie na takie, na jakie wg siebie zasługuje oraz aby odnosił sukcesy.

Robert Czaplejewicz

Redaktor naczelny
Piszczygłowa

“ Dołożę wszelkich starań, aby materiały, szkolenia i mentoring, zawarte w Projekcie Mistrzowskie Życie. Poprawiły potencjał w życiu osobistym i biznesowym. Aby partnerzy nasi zmienili się w niemożliwą do powstrzymania osobę z mistrzowskim życiem. “

Marcin Piszczygłowa

CEO
Przewiń do góry